Share

Inzicht
Hoe is onboarding in uw organisatie geregeld?

- Leestijd: < 1 minuut

  • Korte vragenlijst voor HR-Managers/Directeuren

Organisaties zijn gebaat bij nieuwe medewerkers die snel operationeel zijn, die gemotiveerd zijn en zich verbinden aan de organisatie. Nieuwe collega’s moeten snel hun toegevoegde waarde aan de organisatie kunnen leveren. Dit kan alleen wanneer alle praktische zaken goed geregeld zijn, de verwachtingen helder zijn en ze snel onderdeel uitmaken van zowel het formele als het informele netwerk van de organisatie.
Van de Groep & Olsthoorn onderzoekt in samenwerking met onboarding-expert Ardienne Verhoeven (auteur van het toonaangevende boek Onboarding, blijvend succes van nieuwe medewerkers) in hoeverre organisaties in de wereld van techniek en industrie zich actief bezig houden met onboarding.

Onderzoek

Wij vragen HR-verantwoordelijken om mee te werken aan een zeer korte enquête (9 stellingen, 2 minuten). Wanneer u uw gegevens achterlaat (deze delen wij uiteraard met niemand) ontvangt u binnenkort onze eigen onboarding-gids.

Wij danken u alvast hartelijk voor uw deelname aan de vragenlijst.

Recente
Inzichten

De eerste 100 dagen – Marcel Biesheuvel, QESH Manager bij Royal Avebe

De eerste 100 dagen – Elisa Bot, Operationeel Directeur bij Vroom Funderingstechnieken

Cees Blankestijn

De eerste 100 dagen – Cees Blankestijn, Managing Director bij DFW Europe B.V.

Neem contact
met ons op

Meer weten over de match die wij voor u kunnen maken? Neem dan even contact met ons op.

Even tijd om op te laden!

Wij zijn gesloten van 29 december t/m 2 januari.
Voor dringende vragen kun je een mail sturen naar info@vandegroep.nl. Deze mailbox wordt tijdens de sluiting regelmatig gelezen, maar vanaf 5 januari pakken we alles weer met volle aandacht op.